+420 722 084 198      mobilni22@email.cz

NAŠE ZNAČKY:


Tipy na levné vánoční dárky

Levný vánoční dárek č.1 - Pouzdro na telefon

Obal na telefon Obal na telefon

V dnešní době má telefon snad každý od babiček, dědečků až po malé děti. Ne každý má ale na svůj mobil obal. Je to maličkost, kterou uděláte svým blízkým na 99% radost, a to i za předpokladu, že už nějaký ten kryt vlastní. Lidé totiž rádi kryty střídají, samozřejmě především dívky. Do kabelky si vezmou peněženkové pouzdro, aby se telefon nepoškrábal od klíčů, kdežto v kalhotech zase preferují silikonový odlehčený kryt. 

Před koupí kryt na telefon pro svého blízkého se musíte rozhodnout, jaký typ pouzdra zvolíte. Nejlevnější řešení je plastový nebo silikonový kryt, pokud chcete svému blízkému dopřát něco lepšího, tak doporučujeme sáhnout po peněženkovém krytu, který telefon chrání ze všech stran. Abyste vybrali správný typ pouzdra, který bude telefonu přesně sedět, tak musíte od obdarovaného zjistit, jaký má typ telefonu. Pokud se nechcete ptát, abyste nebyli příliš nápadní můžete sáhnout po univerzálním pouzdru na mobil.

Levný vánoční dárek č. 2 - Pouzdro na běhání

pouzdro na ruku

Jedním z nejoblíbenějších sportů, který je dnes provozován je běhání. Pokud je ten, koho chcete obdarovat, vášnivým běžcem či běžkyní, doporučujeme vám sáhnout po mobilním pouzdru na ruku. To se jednoduše připne na paži a telefon pak při běhu nepřekáží.

Levný vánoční dárek č.3 - Powerbanka (záložní baterie)

power banka

Záložní baterie je dárek, který se může hodit každému. Především přijde vhod všem cestovatelům a milovníkům vycházek do přírody. Power banka je jednoduše taková přenosná zásuvka pro mobil, která má kapacitu několika plných baterií. Je vybavená konektorem, do kterého stačí telefon zapojit a prodloužit tak jeho pohotovnostní dobu o několik dalších dní. 

Levný vánoční dárek č.4 - Vodotěsný obal na telefon

Pokud chcete svému mobilu dopřát maximální ochranu, tak doporučujeme sáhnout po vodotěsném obalu na mobil. Ten ochrání váš mobil před každým počasím, které na vás při vašich výletech čeká. Může pršet, můžete ležet na pláži a nemusíte se bát, že telefon zničí voda nebo se zanese pískem. Přes odolný obal navíc můžete telefon ovládat.

 

 

 


Publikováno: 18.11.2016

AKTUALITY

Jak vyčistit kryt na mobilní telefon

Jak vyčistit kryt na mobilní telefon

Silikonová pouzdra na telefon mohou časem trochu zajít, přinášíme vám pár tipů, jak je můžete opět dostat do formy.

Zveřejněno: 26.01.2017

VÍCE

Tipy na levné vánoční dárky

Tipy na levné vánoční dárky

Vánoční dárek, který udělá druhým radost nemusí stát nutně tisíce. Mnohdy stačí i maličkost. Podívejte se do našeho blogu, kde vám poradíme, jaké…

Zveřejněno: 18.11.2016

VÍCE

Balíček přes PPL CZ 99Kč+19Kč Dobírka

Balíček přes PPL CZ 99Kč+19Kč Dobírka

Balíček Vám doručíme přes spolehlivého dopravce PPL CZ pouze za 99Kč a pokud budete platit pomocí Na dobíru, připlatíte si jen 19Kč.Pokud…

Zveřejněno: 27.09.2016

VÍCE


gopay-a.jpg doprava-hotove.jpg doprava-dobirkou.jpg doprava-prevodem.jpg platba-online-kartou.jpg